Kurumsal

Firma Profili

Far-San Otomotiv karayolları taşıtlarına genel aydınlatma lambaları ve aksamları üretmektedir. 1991 yılından bugüne; otomobil ve ticari araçlara far, stop, sinyal, sis lambaları üretmekteyiz. Far-San Otomotiv, üretiminin her aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Kalıp Tasarımı, kalıp üretimi, plastik enjeksiyon baskı, metal baskı, statik toz boya, metalize ve sıcak yapıştırma, ultrasonik yapıştırma gibi işlemlerin hepsi kendi tesisimizde yapılmaktadır. 5000m² kapalı alandaki üretimimizin ; %40'ı ihracat ve %60'ı iç pazar satışımız olarak devam etmektedir.
Misyonumuz

İşimiz; karayolları taşıt araçlarına genel aydınlatma lambaları ve aksamları üretmektir. Güvenilir ve yenilikçi olmak, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek başlıca amaçlarımızdandır.

Vizyonumuz

Görevimiz; kaliteli ürünü, kaliteli hizmetle, en üst seviyede çalışan ve müşteri memnuniyetiyle, en düşük maliyetlerle, en kısa zamanda tüketiciye ulaştırmaktır. Günümüzde artan rekabet ortamında; iç ve dış pazarda kalıcı bir pay sahibi olabilmek, ürün çeşitlerimiz ve ürün kalitemizle bir dünya markası haline gelebilmek, dolayısıyla ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek kalıcı hedefimizdir.

Kalite

Far-San Otomotiv’de 2004 yılından itibaren Nissert firmasında alınan ISO 9001:2001 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Başta ''E'' Belgesi olmak üzere, tüm kalite belgelerimizi tamamlayıp, üretimin her aşamasında kalite kontrollerini yaparak ürünlerimizi müşteriye sunmak öncelikli iş anlayışımızdır.